Reminder: Test version

Virtual reception

Hotline:
71-202-22-55 (1167)

Schedule of intercity bus routes from "Tashkent" bus station

Print Share
10.03.2020 280976 Yangiliklar

 

Route

Travel frequency

Departure time

Ticket price (soums)

1.

Toshkent – Zarafshon

Har kuni

06:40, 11:20

80 000

2.

Toshkent – Zarmitan

Har kuni

07:00

55 000

3.

 Toshkent – Jo‘sh

Har kuni

07:40

65 000

4.

 Toshkent – Xatirchi

Har kuni

08:00

54 000

5.

Toshkent – Buxoro

Har kuni

08:00, 09:30, 13:30, 17:00, 19:30

75 000

6.

Toshkent – Uchquduq

Har kuni

08:20

92 000

7.

Toshkent – Navoiy Har kuni 08:30 66 000

8.

Toshkent – Zomin Har kuni 09:00, 16:30 26 000

9.

Toshkent – Samarqand Har kuni 09:30, 14:30 38 000

10.

Toshkent – Mirbozor Har kuni 11:00 64 000

11.

Toshkent – Baxmal Har kuni 11:15 36 000

12.

Toshkent – Qiziltepa Har kuni 12:00 75 000

13.

Toshkent – Chimboy Har kuni 12:15 130 000

14.

Toshkent – Qarshi Har kuni 12:30 69 000
15. Toshkent – Forish Har kuni 12:30

36 000

16. Toshkent – O‘smat Har kuni 14:00

34 000

17. Toshkent – Urganch Har kuni 15:00

135 000

18. Toshkent – Qorako‘l   Har kuni 16:00 

90 000

19. Toshkent – Qo‘ytosh Har kuni 16:00

37 000 

20. Toshkent – Uzun  Har kuni 17:00

108 000 

21. Toshkent – Termiz Har kuni 18:00, 19:00

95 000

22. Toshkent – Denov Har kuni 18:30

104 000

23. Toshkent – Xiva Har kuni 18:30

135 000

 

Explanation. Ticket prices for bus trips on October 25, 2021. given the situation. Additional information can be obtained by phone number of "Tashkent" bus station (71) 207-87-00. Tickets can be purchased online at avtoticket.uz.